Referencje

Aleksandra J

Kontakt do Pana Sebastiana otrzymałam z polecenia. Teraz sama polecam znajomym. Najpierw kuchnia u rodziców, teraz wymarzona kuchnia na swoim. Jeśli szukacie sprawdzonego fachowca bez chwili zawahania polecam! Nie ma się do czego przyczepić

Beata S.

Mega profesjonalizm,dokładność I pomysłowość.Polecam każdemu, bo nie ma,się do czego przyczepić, nawet jeśli jesteś kobietą przed okresem :-) :-) :-) :-) :-)

Aleksandra K.

po zakończonej już całkowicie pracy, jak najbardziej polecam, fachowo, szybko, z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły- łącznie z praktycznie niemożliwą do zdobycia tapicerką. Polecam szczególnie wymagającym:)

Elżbieta P

Pan Sebastian to fachowiec godny polecenia. Solidnie, pięknie wykonane meble. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!

Aleksandra K

Fachowe doradztwo na etapie projektu, przemiły kontakt, terminowość oraz perfekcyjne, bardzo estetyczne wykonanie mebelków. Polecam w 100% - Pan Sebastian spełnia marzenia

Beata K.

Mam piękną kuchnię,solidne wykonanie,minęły już 2 lata i zero usterek!Pomysł i projekt Pana Sebastiana,super nowoczesny i kolorystyka śliczna,jeszcze raz dziękuję i zawsze polecę!

Bożena K.

Bardzo porządna firma. Meble solidnie wykonane. Kuchnia wykonana przez Pana Sebastiana przewyższyla moje oczekiwania. Polecam wszystkim.

Ewa S.

Mega pozytyw ,bardzo solidnie wykonane meble ,naprawdę gorąco polecam tego fachowca.

Małgorzata A.

Nowocześnie, solidnie, dokładnie, z pomysłem i funkcjonalnie. Pan Sebastian potrafi do tego świetnie doradzić i podpowiedzieć. POLECAM. Rewelacyjny kontakt i współpraca. Bardzo dziękujemy Panie Sebastianie.